Bahis denilince ilk akla gelen 1xbet giriş bağlantısı sayesinde güvenli bir hesap oluşturmaya hemen başlayın. Üstelik her cihazda çalışan 1xbet mobil kısmıda sorunsuz hizmet vermektedir. Dikkat etmeniz gereken husus ise 1xbet güncel adresine giriş yapıyor olmanızdan geçiyor. Güncel bilgilerine ise 1xbet twitter adresi üzerinden takipte kalabilirsiniz. Büyük bir çığır açan sektör olan mobil bahis adresleri türk kullanıcıların en çok ziyaret ettiği sayfalar arasında yer almakta. Ülkemizdeki tekelleşmiş adresler yerine bahis siteleri girişlerini tercih eden çoğu kullanıcılar halinden oldukça memnun. Bu sitelerin çoğunda tabii ki canlı bahis aktif bir şekilde kullanıcılarına sunulmaktadır. ARtık herkes iddaa siteleri üzerinden kayıt açarak büyük oranlarla bahis yapmaya başladı bile. Her ne kadar illegal bahis siteleri olarak anılıyor olsalarda bir çok firmadan güvenilir oldukları büyük bir doğru. Sizlerde hemen bu sitelere kayıt olarak casino kısmını hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Asociados


Asociación. Bíblica De Costa Rica
Mayra Ugalde Herrera
mugalde@sociedadesbiblicas.email

Ediciones y Distribuciones del Istmo S.A
Leopoldo Escobar Zuñiga
presidencia@edisalibros.com

Editorial Costa Rica
María Isabel Brenes Alvarado
gerenciageneral@editorialcostarica.com

Editorial Fernández Arce
Mario Fernández Arce
mffacr@hotmail.com

Editorial Montemira
Alicia Miranda Hevia
info@editorialmontemira.com

Editorial Legado
Felipe Vaquerano
legado@editlegado.com

Grupo Santillana S. A.
Diego Cerutti
dcerutti@santillana.com

Editorial del Instituto Tecnológico de Costa Rica
Dagoberto Arias Aguilar
darias@itcr.ac.cr

Editorial de la Universidad de Costa Rica
Guillermo Rosabal Coto
guillermo.rosabal@ucr.ac.cr

Editorial de la Universidad Estatal a Distancia
Daniel Villalobos
dvillalobos@uned.ac.cr

Editorial de la Universidad Nacional
Marco Méndez Coto / Presidente
marco.mendez.coto@una.cr

Sr. Carlos Arauz Ramos
Autor
carauzcrc@gmail.com

Editorial Alcalá Dorada Ltda.
Luis Bernal Montes de Oca Figueroa
luisbernalmon@gmail.com

Librería Jurídica Expolibros
Gonzalo Chacón Segura
libreriajuridica@expolibroscr.com

Instituto Costarricense de Enseñanza Radiofónica (ICER)
Miguel Jara Chacón / Director Ejecutivo
migueljarach@gmail.com

Librería San Pablo
Helmer Vázquez
sanpablocr@ice.co.cr

Desarrollos Culturales Costarricenses
DCC, Librería Internacional
Hans Venier / Presidente
www.libreriainternacional.com
cingianna@dcc.cr

Librería Lehmann
Antonio Lehmann Gutiérrez
alehmann@librerialehmann.com

Librería Francesa
Ramón Mena Licairac
ramon.mena@libreriafrancesa.net

Uruk Editores
Óscar Castillo Rojas
ocr@urukeditores.com

EVN Eduvisión S. A.
Carlos Quirós Quirós
carlos.quiros@eduvisioncr.com

Educatodo Costa Rica
Javier De La Teja
delatejadiazsa@yahoo.com.mx

Editorial La Jirafa y Yo
Catherine Aronson
info@lajirafayyo.com

Letra Maya
Emilia Fallas Solera
fmconsultoressa@gmail.com

E Digital
Karla Sánchez Orozco
karla.sanchez@edigital.cr

Proyecto Citrino
Patricia Araya Jiménez
patriciaaraya@proyectocitrino.com

Estucurú Editorial
Monthia Sancho Cubero
estucurueditorial@gmail.com

Baum Libros
Jorge Barrantes Umaña
baumsalibros@gmail.com

Distribuidora IR.MA
Marco Chavarria
marcochca@gmail.com

Sr. Lisimaco Chavarria Trejos
Autor 
aivtsa@gmail.com

Editorial Poiesis
Ronald Bonilla Carvajal
poeta51ronald@gmail.com

Editorial Races Sport
Orlando Ramírez Castro
orlandoramirezcastro@gmail.com

Esféras Costa Rica
Cristian Herrero
contacto@credipaginas.com

Sra.Sabrina Vargas
Autora
arte@sabrinavargas.com

Notes Peak
Zarhay Arroyo
zarroyo@notes-peak.com